Přijmu nové spolupracovníky.

 

Nepomukperson1

Staňte se členem našeho týmu, dosáhli jsme nejvyššího možného ocenění v rámci pojišťovny Generali v České republice.

V kanceláři je nás aktuálně 5 aktivních pojišťováků. Máme zkušenosti a hlavně, práce nás baví.

Být nejlepší jde pouze se správnými lidmi.

Aktuálně hledám člověka, jehož náplní práce bude péče o stávající klienty, jejich telefonické kontaktování a následné zpracování získaných informací.

Náplní práce asistentky je obsluha příchozích klientů, péče o stávající klienty a administrativa.

Náplní práce pojišťováka je péče o stávající kmen a jeho rozšiřování. Obchodním dovednostem Vás naučíme, stejně tak jednotlivým druhům pojištění, které máme v nabídce.

Důležité je chtít se učit novým věcem, mít rád lidi a umět se vyjadřovat, nutnou podmínkou je středoškolské vzdělání ukončené maturitou a čistý trestní rejstřík.

Nabízím zajímavé finanční ohodnocení a vlídné zacházení.

Napište nebo zavolejte, osobně probereme možnosti naší spolupráce.

Těším se na všechny odpovědi a na setkání s Vámi.

Stěhování v Nepomuku

V Nepomuku budeme od 1.dubna na nové adrese,  náměstí zůstává, měníme jen budovu, nově č.149,  bývalý „Panský dům“, nad Komerční bankou 

Generali stěhování

Předvánoční setkání 2016

Předvánoční setkání našich klientů

Předvánoční setkání s našimi klienty se stalo již tradicí. Tentokrát jsme naše setkání pojali velkolepěji než v letech předcházejících a rozhodli  se uskutečnit setkání v Plzni. Vybrat sál není až tak jednoduché, ale povedlo se ! Naše setkání se konalo v krásně zrekonstruované  budově původního Jižního nádraží v Plzni. Dnes je budova určena k různým kulturním akcím – koncertům, výstavám, divadlu. Jsou tu 2 krásné sály a  kavárna. Ze staré nádražní budovy zůstala jen původní pokladna a cedule Plzeň-Jižní nádraží.

Welcodrink nechyběl, stejně tak ani vánoční básně a písně v podání učitelů hudební školy Boříkové a Pavly Sovové.

Pak následovalo  losování 10 našich zodpovědných klientů, kteří nám v průběhu roku dokládali ke svým majetkovým pojistkám zprávy o kontrole komínu či jiných spalinových cest ve svých domech. Máme rádi zodpovědné klienty.

A to už se všichni  těšili víc a víc na naše setkání s vínem. Z Moravy přijel vinař p. Stanislav Mádl, na jehož vinicích se mimo jiné natáčel film Bobule, a provedl nás svými luxusními víny.

Nálada v sále byla úžasná, čas utekl, ani nevím jak. Ještě dlouho po ochutnávce jsme povídali u sklenky dobrého vína a ochutnávali připravené dobroty.

A protože k Vánocům patří i obdarovávání, naši klienti měli možnost přispět Nadačnímu fondu Klíček, jehož hlavní činností je provozování dětského hospice a jejichž hlavní myšlenkou je  umožnit hospitalizovaným dětem být co nejvíce se svými nejbližšími.

 

PF 2017, ať štěstí, zdraví a láska spolu drží krok.

Nadační fond Klíček

Nadační fond Klíček patří mezi nejstarší nestátní neziskové organizace v České republice (v říjnu 2016 oslavili 25 let od svého založení). Klíček jsme založili po několika letech osobního kontaktu zakladatelů s vážně a nevyléčitelně nemocnými dětmi a jeijch blízkými, díky kterému jsme mohli zblízka vidět, z čeho všeho se skládá každodenní život nemocných a hospitalizovaných dětí a s čím vším se celá rodina musí vyrovnávat. Klíček jsme založili proto, abychom mohli uvádět do života určitá zlepšení, díky kterým se může nemocným dětem lépe stonat a lépe žít a díky kterým tíže nemoci a všeho, co s ní souvisí (zvláště, pokud na nemoc nezná medicína lék), nedopadá tak těžce na celou rodinu.

V první řadě usilujeme o to, aby nic nestálo v cestě společné hospitalizaci dětí a jejich blízkých, tedy nejčastěji rodičů – a to bez ohledu na diagnózu a věk dítěte: pokud si dítě doprovod blízké osoby v nemocnici přeje, je mu pak velkou oporou, léčba snadněji probíhá a pobyt v nemocnici nezanechává v dítěti takovou negativní stopu. Naše organizace se stala (jako vůbec první organizace z bývalého “východního bloku”) členem Evropské asociace na podporu dětí v nemocnici – máme díky tomu možnost pravidelně sledovat situaci v dětských nemocnicích a na dětských nemocničních odděleních v mnoha zemích v celé Evropě, máme také možnost vydávat a šířit Chartu práv dětí v nemocnici, která přesně odráží potřeby dětí v nemocnici a mělo by se na ni během hospitalizace dětí pamatovat.
Provozujeme non stop poradenskou telefonickou linku v otázkách hospitalizace dětí a v otázkách podpory během péče o vážně a nevyléčitelně nemocné děti – jak v nemocnici, tak v domácím prostředí. Pomáháme s ubytováváním mimopražských rodičů, jejichž dítě je hospitalizováno v některé z pražských nemocnic, zejména v motolské nemocnici.
Velkou pomocí jsou dětem v nemocnici také herní specialisté – jejich souvislá a pravidelná práce pomáhá dětem přestát pobyt v nemocnici, (např. nabídkou her a různého tvoření), pomáhá je připravovat na chystanou léčbu i na jednotlivé zákroky a pomáhá i rodičům (a v důsledku i ošetřujícímu personálu), aby byl pobyt v nemocnici pro celou rodinu co nejmenší zátěží. Jde o novou roli, u nás má zatím místo jen v několika málo nemocnicích; snažíme se o její rozšíření, vzděláváme herní specialisty a jejich práci konkrétně zajišťujeme na dětském oddělení v Městské nemocnici v Ostravě. Vzdělávací semináře pořádáme pro zájemce z celé republiky.
Už od roku 1993 pořádáme každé léto pro nemocné děti a také pro děti po náročné léčbě letní tábory; táborů se mohou zúčastnit i sourozenci, rodiče, prarodiče nebo kamarádi nemocných dětí a také pozůstalí rodinní příslušníci dětí, které zemřely.
Naším největším projektem je dětský hospic a všechna práce, která je s ním spojená, včetně podpory pozůstalých rodin: v současné době máme k dispozici kompletně zrekonstruovanou bývalou vesnickou školu v posázavských Malejovicích, kde máme zázemí pro respitní pobyty rodin a kde je mj. i půjčovna ošetřovatelského vybavení, které vozíme do rodin po celé České republice. Malejovický dům je v provozu od roku 2004, během několika posledních let jsme zrekonstruovali druhý respitní dům; na zahradě za bývalou školou nás čeká ještě vybudování ošetřovatelské jednotky dětského hospice, který už bude zdravotnickým zařízením a kde bude možné nabízet a poskytovat celé spektrum hospicové péče.
Naše práce je celá financovaná z darů – od drobných dárců i od různých společností, jsme proto velmi vděční za každou podporu, dar i konkrétní pomoc; kromě několika málo zaměstnanců, kteří tvoří náš tým, je naše práce možná i díky pomoci mnoha dobrovolníků – forem pomoci je spousta.
Ač pracujeme bez citově vydíravé reklamy (která sice bývá účinná, ale ne vždy etická a navíc často odvádí pozornost od toho, co nemocné děti a jejich blízcí potřebují), je povědomí o naší práci už poměrně rozšířené a dostalo se nám už mnohého ocenění – ve formě poděkování od stovek rodin, které přišly s naší prací osobně do kontaktu, od mnoha zdravotníků, jejichž pacientům jsme dávali a dáváme podporu, od našich podporovatelů a příznivců formou jejich podpory; dostalo se nám i několika velkých viditelných ocenění: od Výboru dobré vůle, od americké organizace Ashoka, vyhledávající sociální inovátory po celém světě).

Markéta Královcová,
zakladatelka a ředitelka
www.klicek.org
https://www.facebook.com/klicekfoundation
tel.: 775 204 109

TOP asistence

EPSON MFP image

Vrchozdol 2016

Vrchozdol 2016

Naše sportovně založené klienty jsme pozvali na již na 3.ročník amatérského cyklistického závodu Vrchozdol, trasa stejná jako vloni v délce 40 kilometrů po silnici, po louce i lesem.

Atmosféra závodu byla naprosto skvělá, moderátor byl úžasný, všichni účastníci byli úžasní. Všichni zvládli terén i šílené horko (skoro 35°C), někdo jel rychleji, někdo pomaleji, ale podstatné je, že všichni dojeli ve zdraví.

Všichni závodníci od nás dostali na závěr drobné dárky zaměřené především na bezpečnost v silničním provozu.

Mezi závodníky jsme snadno poznali i loňské vítěze cyklistického dresu s logem Generali.

start

cyklodres-generalichvile-po-startu zaver zastupce-nasi-agentury obcerstveni-u-generali-stanku

Reminiscence

 

Agenturní kancelář Ing. Hany Wagnerové v Nepomuku si Vás a Vaše přátele

dovoluje pozvat na výstavu  Reminiscence aneb

„Vzpomínka na  Mönkeberg“ obrazy Evy Rojíkové

v kanceláři Generali na náměstí Augustina Němejce 505

Výstava potrvá do 30. září 2016


p8250492p8250483 p8250491 p8250489 p8250488

Obrazy inspirované mořem představuje agenturní kancelář Generali

Expozice obrazů Evy Rojíkové nazvaná Reminiscence aneb „Vzpomínka na Mönkeberg“ je k vidění v agenturní kanceláři Generali Ing. Hany Wagnerové v Nepomuku na náměstí Augustina Němejce 505 od 8:30 do 17:00, v pátek pak od 8:30 do 15:00 hodin. Výstava inspirovaná pobytem u moře, u kterého žije autorčina dcera s rodinou, se koná do 30. září. „Hlavním poselstvím výstavy je potřeba přenést nezapomenutelnou atmosféru pobřeží Baltského moře, vlhkého rána provoněného zvláštní směsí soli, vodních řas, trávy, bukových lesů a růží, mihotajícího se vzduchu, chechtání racků, neodolatelné volání dálek a čekání na návraty, rozporuplné touhy po dobrodružství, vzrušení a poznávání, plnění snů, čekající pláže plné typických kukaní a večerní zklidnění v bezpečí přístavu. Moře bez ohledu na slunce a déšť však každé ráno vybízí všechny tuláky k vyplutí,“ říká Eva Rojíková. K výtvarné činnosti ji přivedla babička, která studovala střední umělecko průmyslovou školu v Praze a sama se zabývala knižní vazbou. Autorku, které vytváří také plastiky a šperky, ovlivnila plzeňská sochařka Mirka Nová. „Vedla mne po výtvarné stránce a podporovala mne v nacházení se sama sebe prostřednictvím osobního výtvarného projevu,“ vzpomíná Eva Rojíková, která se věnovala i práci s dětmi. Vystavovala svá díla už v mnoha galeriích západních Čech. Převážně se věnuje trojrozměrné tvorbě. V jejím ateliéru je možné nalézt lyrické figury z pálené kolorované terakoty odrážející složitost mezilidských vztahů, hravě stylizované figurální plastiky a neokubisticky zpracované mnohotvaré až schizofrenické tváře. Její plastiky i obrazy, které dosud vystavovala, vyjadřují snové obrazy, které vznikají hluboko uvnitř nitra a na povrch vychází pudově. Zpřítomňují určitou chvíli, pocit či dění. Mají vzbuzovat konkrétní představové asociace. Odráží vnitřní napětí autorky a odhalují možnosti materiálu. (red)

Důchod a investice

Státní důchod pro současné pracující zajistí jen minimální životní standard. Pokles příjmů v důchodu je třeba něčím řešit a je jen na našich klientech, aby si vybrali ten, který jim vyhovuje nejvíce.

Doplňkové penzijní spoření by určitě mělo být jednou z prvních možností, o které by měli klienti uvažovat, další možností jsou přímé investice.

Spolu s Vámi najdeme investiční řešení pro každého z Vás.

Současný penzijní systém je zde pouze s malými změnami v podstatě již od roku 1994, kdy proběhla zatím poslední největší změna, která přetrvala dodnes, a to je zavedení penzijního připojištění (2. pilíř jak rychle byl zaveden, tak rychle zase odešel). Takže od roku 1994 stojí naše důchody v podstatě na 2 pilířích.

Pilíře

Tím prvním jsou klasické státní důchody, na které přispívá každý formou sociálního pojištění. Tento systém je průběžně financovaný, což znamená, že peníze, které se vybírají od poplatníků, jsou ihned vyplácené lidem, kteří aktuálně důchody pobírají – není zde žádná rezerva pro jejich výplaty v budoucnu.

Druhým pilířem bylo dříve penzijní připojištění se státním příspěvkem, které se nyní změnilo na transformované fondy a nově místo tohoto produktu vzniklo doplňkové penzijní spoření, kde již sice není garance vložených prostředků, ale klient si může vybrat strategii, které mu nejlépe vyhovuje, a díky tomu získat na dlouhém horizontu i vyšší výnos. Stát tuto formu spoření na důchod navíc bonifikuje státními příspěvky a zákonem i omezuje náklady na správu jednotlivých fondů.

Následující tabulky vycházející z údajů ČSÚ a ČSSZ ukazují, jak se zvyšuje se délka dožití a jak se neustále zvyšují výdaje na důchody.

A přitom se rodí stále méně dětí.

Rok Průměrná délka pobírání starobního důchodu
2002 20,7 let
2004 21,3 let
2006 21,7 let
2008 22,3 let
2010 22,8 let
2012 23,3 let
2014 23,6 let

Lidé pobírají důchody po delší dobu než dřív a současně stoupá počet starobních důchodců. Od roku 2006 do roku 2015 stoupl jejich počet cca o 370 000 (nárůst o 18,4 %).

Rok Roční výdaje na důchody
2002 210 mld. Kč
2004 227 mld. Kč
2006 261 mld. Kč
2008 306 mld. Kč
2010 340 mld. Kč
2012 368 mld. Kč
2014 376 mld. Kč

Důchodový systém se tedy logicky musí dostávat do stále větších deficitů (jen od roku 2010 do roku 2014 se zvýšil každoroční deficit účtu důchodového pojištění o 47% na 43,4 mld. Kč).

Od února 2016 zavádíme v rámci životního pojištění následující benefity

Navýšení pojistného plnění všech pojištěných rizik (vyjma doplňkových pojištění denního odškodného DOUU, DOVU, DOUPU) při pojistných událostech způsobených autonehodou, kterou prokazatelně nezavinila pojištěná osoba, a to o 50%.

Toto navýšení pojistného plnění se týká všech pojištěných osob uvedených v pojistné smlouvě, a to po celou dobu trvání smlouvy.

Příspěvek na léčbu závažných a onkologických onemocnění
V případě, že dojde k pojistné události z doplňkového pojištění závažných onemocnění nebo doplňkového pojištění onkologických onemocnění (DDZ0U, DZZ1U, DDC0U,DDC1U, DDOU) poskytne pojistitel nad rámec pojistného plnění z těchto rizik příspěvek na léčbu do maximální výše limitu 20.000 Kč za jednu pojistnou událost.
Tento příspěvek lze čerpat na úhradu doplatků na léky, které
– jsou nehrazené nebo jen částečně hrazené zdravotní pojišťovnou
– byly pojištěnému předepsány ošetřujícím lékařem
– jsou součástí léčby závažného nebo onkologického onemocnění, jehož diagnóza je současně pojistnou událostí.

Výstava fotografií v Nepomuku

Srdečně Vás zveme na neobvyklou výstavu fotografií do naší nepomucké kanceláře.

Soubor fotografií nazvaný Skrytá tajemství kovů Zdeňka Rojíka bude vystaven do konce dubna 2016.

Zdeněk Rojík   se narodil 12.12.1930 a v letech 1947 – 1990 pracoval ve Výzkumném a zkušebním ústavu ve Škodovce nejprve jako chemik, později se jako zkušební technik zabýval tepelným zpracováním kovů a nakonec pracoval jako samostatný výzkumný pracovník- metalograf. Fotografie vytvořil v letech 1973 až 1975. „Kolegové mi přinášeli vzorky kovů s kazy k prozkoumání a mě začalo fascinovat, co se objevilo v mikroskopu. Tak jsem začal fotit,“ vzpomíná Zdeněk Rojík.

Výstava fotografií, která je uspořádána k 85. narozeninám autora představuje nejzajímavější obrazy ukryté hluboko v kovu. Nechá nahlédnout do tajemství struktury čistého železa, oceli, litiny, hliníkové slitiny i titanu.

Zdeněk Rojík získal za snímky řadu ocenění.

Při pohledu na fotografie každého určitě překvapí živost chladného a tak typicky neorganického materiálu a nechce ani se věřit, že původcem těchto obrazů jsou jen náhodné shluky krystalických zrn kovů.

Přijďte se podívat a nechte se překvapit

Zdeněk Rojík

Zdeněk Rojík